ЧаПи

1.       Чим зняти квартиру подобово краще ніж зняти номер в готелі?

·         По-перше ціна/якість, по-друге можливість поселитись біля місця свого призначення (центр, якщо ви турист чи район аеропорту якщо ви кудись летите…), по-третє, можливість готувати для себе (особливо важливо, якщо у ви подорожуєте з дітьми).

2.       Чи ціна вказана за особу?

·         Ні, ціни вказані за квартиру за добу.

3.       Чи входить постіль в ціну оренди.

·         Так, в ціну входить подобова оренда квартири, з комплектом постелі на всіх гостей.

4.       Коли можна поселитися, до котрої години потрібно виселитися?

·         Час поселення з 12.30, час виселення до 12.00, проте, якщо квартира вільна до чи після вашого поселення, то поселення/виселення може відбутися за домовленістю в інший час.

5.       Скільки коштує додаткове місце?  Чи таке можливо?

·         Іноді, якщо гостей більше ніж спальних місць, деякі власники можуть забезпечити додаткове місце (розкладачка чи надувний матрац) за додаткову плату.

6.       Чи є знижки для постійних клієнтів?

·         Так, зазвичай для постійних клієнтів існують знижки або особливі ціни.

7.       Чи можна приїхати зі своїм котом/собакою/канарейкою/щекимось?

·         Нажаль власники більшості квартир забороняють поселення з тваринами. ОБОВЯЗКОВО обговоріть умови перед поселенням!

8.       Чи є у квартирі холодильник?

·         Так. Всі квартири облаштовані холодильником. Зазвичай у квартирі також є електрочайник та мікрохвильова піч. Прогляньте іконки біля опису квартири, щоб дізнатись, чим вона обладнана.

9.       Чи потрібно додатково платити за прибирання?

·         В ціну входить прибирання після Вашого відїзду, проте, якщо після Вашого візиту потрібне генеральне прибирання, тоді необхідно сплатити додаткову суму за домовленістю.

10.   Мене/до мене когось підселять?

·         Ні. Якщо ви орендуєте квартиру, то вона у вашому розпорядженні, навіть якщо кількість спальних місць більше ніж Вам потрібно.

11.   Чи потрібно резервувати квартиру заздалегідь?

·         Обовязково! Особливо, якщо Ви плануєте приїхати до Львова на вихідні, позаяк це завжди «гаряча пора» і кожних вихідних до Львова приїжджає багато гостей.

12.   Чи можна отримати чек за проживання (для відрядження)?

·         Так. Якщо Ви у відрядженні і Вам потрібен документ в якому зазначена вартість за проживання, то його можна отримати, але про це потрібно повідомити заздалегідь.

13.   Як замовити екскурсію?

·         Щоб замовити екскурсію потрібно зробити запит на info@hata.lviv.ua. Також ви можете написати про це під час резервації квартири.

14.   Ми приїдемо до Львова з друзями на кілька днів. Яку екскурсію Ви б нам порадили?

·         Якщо Ви ще не були на екскурсії у Львові, тоді рекомендуємо замовити екскурсію "Львів Стародавній". Це загальна описова екскурсія Львовом, що дасть Вам можливість дізнатись про заснування та розвиток міста, а також найцікавіші пам'ятки. Звичайно ж екскурсовод покаже Вам цікаві кнайпи та кав'ярні та порекомендує найцікавіші музеї. Якщо у Вас є особливі зацікавлення (кава, пиво, палаци, церкви), то екскурсія може отримати додаткове забарвлення.

Піша екскурсія коштуватиме 80 грн./год. (група до 8 осіб).

На другий день рекомендуємо також проїхатись Чудопоїздом або Чудобусом, щоб побачити і почути про місця, що знаходяться не в самому центрі міста, хоч часом зовсім поруч.

Ціна на екскурсію чудопоїздом у вихідні 40грн.(30грн. у будні) - дорослим, 20грн.(15грн. у будні) - дітям до 13 років. Діти до 6 років - безкоштовно.

Також існує сімейний тариф - 80 грн.(60грн. у будні дні)  для батьків та 2-ох дітей до 13 років.

Їх сайт - http://chudotour.com.ua/

Обрані позиції

Кількість позицій:

Перейти до обраного

Пошук квартири

Район квартири

Центр
Ближній центр
Спальний район
За містом

Ціна оренди

До 250
250 - 400
Від 400

Кількість кімнат

1
2
3
4

Кількість спальних місць

1
2
3
4+

Сортувати за

Рейтингом
Ціною
Знайти


Реклама і партнери
Booking.com

http://day.lun.ua/